CS seri këmbësore CS111

Përshkrim i shkurtër:

(1)The surface is made of carpet /lawn material (2)Good dust removal effect (3)Easy cleaning  (4)The bottom have good abrasion resistance (5)Covering the bottom with the high quality rubber (6)Waterproof and anti slide Item No: CS111 Material: Rubber backing Size: 46x76cm MOQ: 800 pieces Design:  protect floor,non skid ,waterproof Color: black,beige,gray,red,blue,green,coffee,burgundy Packing: color label and carton  


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  (1) Sipërfaqja është bërë nga qilim / materiale lëndinë
  (2) efekt heqjen e pluhurit Good
  (3) Easy pastrim 
  (4) Në fund të ketë një rezistencë të mirë konsumuarit
  (5) që mbulon pjesën e poshtme me gome me cilësi të lartë
  (6) i papërshkueshëm nga uji dhe anti rrëshqitje

  Item No: CS111
  materiali: mbështetjen e gomës
  Size: 46x76cm
  MOQ: 800 copa
  Design:  mbrojtur kat, jo trung, i papërshkueshëm nga uji
  Ngjyrë: e zezë, ngjyrë bezhë, gri, e kuqe, blu, jeshile, kafe, burgundy
  Paketimi: etiketë ngjyra dhe kartoni

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !