• door mats
  • door mats
  • door mats

Çfarë bëjmë ne?

  • ZS016

Zhejiang Sanmen Viair Industry Co, Ltd. është themeluar në vitin 1988. Ne jemi të specializuar në prodhimin e Mats makinë dhe dyer mats.Already bëhet një nga prodhuesit kryesorë në botë. Tani kemi 500 punëtorë dhe mund të prodhojë Mats 800.000 sets makinave një muaj. Me hardwork Viair njerëzve, qarkullimit të shitjes jonë arriti në 32 milion Dollar amerikan.

WhatsApp Online Chat !