CS серија изтривалка CS111

Краток опис:

(1)The surface is made of carpet /lawn material (2)Good dust removal effect (3)Easy cleaning  (4)The bottom have good abrasion resistance (5)Covering the bottom with the high quality rubber (6)Waterproof and anti slide Item No: CS111 Material: Rubber backing Size: 46x76cm MOQ: 800 pieces Design:  protect floor,non skid ,waterproof Color: black,beige,gray,red,blue,green,coffee,burgundy Packing: color label and carton  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  (1) Површината е направен од тепих / тревник материјали
  (2) ефект отстранување Добар прашина
  (3) Лесно за чистење 
  (4) На дното има добра отпорност на триење
  (5) Покривање на дното со гума со висок квалитет
  (6) Водоотпорен и анти слајд

  Точка бр: CS111
  материјал: гума поддршка
  големина: 46x76cm
  MOQ: 800 парчиња
  дизајн:  заштита на подот, не пропадна, водоотпорен
  боја: црна, беж, сива, црвена, сина, зелена, кафе, боја на вино
  пакување: боја на пакувањето

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !