• door mats
  • door mats
  • door mats

Што да правиме?

  • ZS016

Жеџијанг Sanmen Viair индустрија копродукции, ООД. е основана во 1988 година Ние сме специјализирани во производство на автомобил душеци и вратата mats.Already стане еден од водечките производители во светот. Сега има 500 работници и би можел да произведе 800.000 комплети автомобил душеци еден месец. Со hardwork Viair на луѓето, нашата продажба промет достигна 32 милиони американски долари.

WhatsApp Online Chat !